Kai laimei reikia truputį pagalbos

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

VAIKŲ MASAŽAS


Vaikų masažas (nuo 1-erių iki 14 metų) atliekamas atsižvelgiant į vaiką prižiūrinčio gydytojo rekomendacijas. Apsilankymo trukmė, ilgalaikiškumas bei poreikiai aptariami iš anksto (būtinai - dalyvaujant vaikui). Patariame prie šios terapijos vaikutį pratinti pamažu, visuomet kviečiame kartu dalyvauti ir tėvus.
Kokiomis aplinkybėmis dažniausiai susitinkame?
Kai skauda ir sunku. Kai reikia papildomų rankų pagyti ir nurimti,
Labiausiai norėtume pasimatyti iš anksto, prevenciškai.
Apie dažniausias indikacijas vaikų masažo terapijai skaitykite žemiau.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

SVEIKI VAIKAI

Vaikų masažas nėra panacėja ir tuo pačiu mokslas nustatęs masažo naudą prevenciškai veikti jauno žmogaus organizmą. Todėl rekomenduojame pradėti masažo procedūras kuo mažesniems ir sveikiems vaikams. Taip jie susipažįsta su terapeuto prisilietimu, masažo kultūra ir medikais be baltų chalatų.

PO TRAUMŲ IR LIGŲ

Vaikų masažas skiriamas po traumų (sumušimai, sausgyslių, raiščių patempimai, lūžiai, dislokacijos). Po chirurginių intervencijų. Persirgus kvėpavimo takų ligomis (bronchitas, plaučių uždegimas)

SKAUSMAI IR ORTOPEDINĖS PROBLEMOS

Vaikų masažas skiriamas esant augimo skausmams, apofiziniam skausmui. Taip pat galvos, kaklo, nugaros, kojų skausmams. Atramos judėjimo sistemos sutrikimams: netaisyklinga kelių sąnarių padėtis (X, O formos kojos), netaisyklinga laikysena, vaikščiojimas pirštų galais, skoliozė, plokčiapadystė, šleivapėdystė, krūtinės deformacija, kreivakaklystė, sąnarių. hipo ar hiper mobilumui.

NEURORAUMENINIAI, RAIDOS SUTRIKIMAI, NEĮGALUMAS

Vaikų masažas skiriamas skiriamas padėti esant cerebriniam paralyžiui, raumenų distrofjai, perinataliniam insultui.
Daugiau apie ypatingų vaikų masažą skaitykite čia.

PSICHOLOGINIAI SUNKUMAI, PSICHIKOS SUTRIKIMAI

Masažas vaikams skiriamas esant dėmesio ir aktyvumo sutrikimams, elgesio problemoms. Patiriant psichologinę įtampą, sprendžiant nemigos, šlapinimosi į lovą, baimių problemas. Vaikų masažas taikomas bendradarbiaujant su psichikos sveikatos bei raidos specialistais.

ATSILIEPIMAI

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

NERINGA VASILIAUSKAITĖ Rugilės ir Liepos mama

Savo abi dukras drąsiai patikiu Dovilės rankoms - nes jos daro stebuklus. Pažintis su vaikų masažuotoja - virtusi draugyste ir didele pagalba mano vaikams. Rekomenduoju iš visos širdies.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

ANDRIUS STEPANKEVIČIUS
Roko ir Urtės tėtis

Esu labai atsakingas tėtis ir medikų šeimos atstovas, todėl renkuosi tik tai, kas iš tiesų veikia. Noriu rekomenduoti vaikų masažuotoją Dovilę kaip labai profesionalią, išmanančią savo sritį bei vaikų psichologiją.
Mano vaikai visada su malonumu laukia masažo. Ačiū.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

JUDITA JUKNELĖ
Bazilės, Auktumos, Jogailos, Dantės mama

Masažuotoja Dovilė 150 procentų viršija lūkesčius. Jaučia vaiką, moka sukurti stėbėtinai jaukią atmosferą, spinduliuoja švelnumu ir gera energija. Pamačiusi rezultatus neabejoju vaikų masažo nauda.
Vaikų masažas mūsų šeimoje vertinamas kaip labai svarbi vaikų sveikatos ir gerovės užtikrinimo priemonė.

Rezervuoti apsilankymą