Vaikų Masažas Vilniuje

Kai laimė atsineša truputį darbo

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

YPATINGŲ VAIKŲ MASAŽAS

Ypatingų vaikų, atsinešusių raidos sutrikimus ar neįgalumą, masažas - mūsų prioritetas. Atidos, jautrumo ir kantrybės šiems vaikams atseikėjame su kaupu. O metodą, kurio veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais, vadiname prisilietimo terapija. Kuri susieja masažą ergoterepiją, kineziterapiją, jogos terapiją, meditaciją bei žaidimą.
Visuomet bendradarbiaujame su šeimos gydytoju, raidos ar vaikui taikomos terapijos specialistai - idant visapusiška pagalba atneštų apčiuopiamos vertės.
Žemiau skaitykite apie masažo indikacijas specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

AUTIZMO SPEKTRO SUTRIKIMAI

Masažas autizmo spektro sutrikimą atsinešusiems vaikams taikomas rekomendavus prižiūrinčiam gydytojui. Remiamės technikomis įgytomis mokantis tarptautinėje "Liddle Kidz foundation" organizacijoje, gilinant žinias "Qigong Sensory Training Institute" bei kasdien bendraujant su ypatingais vaikais. Bendradarbiaujame su elgesio terapijos, taikomosios elgesio terapijos specialistais.

RAIDOS, DĖMESIO IR AKTYVUMO SUTRIKIMAI

Masažas esant psichomotorinės raidos, dėmesio ir aktyvumo sutrikimams skiriamas kaip viena iš terapijos rūšių. Taikome mokslu grįstos medicinos principus, todėl žinome, kad prisilietimo terapija teigiamai veikia vegetacinę nervų sistemą, padeda pagerinti raidos sutrikimų turinčių vaikų ir jų šeimų gyvenimo kokybę, įsitraukus šeimos nariams - sukurti saugią aplinką vaikui vystytis bei prisitaikyti prie aplinkos.

ĮVAIRIOS NEGALIOS, SINDROMAI

Masažas vaikams skiriamas esan regos, klausos, kalbos sutrikimams: prisilietimo terapija ypač efektyvi pradėjus kuo jaunesniame amžiuje. Dirbame su vaikais atsinešusiais cerebrinį paralyžių, Dauno sindromą, perinatalinį insultą. Visuomet randame kelią kaip padėti pagerinti gyvenimo kokybę, savijautą, galimybę bendrauti ir įtraukti visą šeimą.

PCICHOSOMATINIAI SUTRIKIMAI

Masažas vaikams turintiems neaiškios kilmės skausmų, fiziologinių sutrikimų, elgesio, emocinių problemų padeda susipažinti su savo kūnu, pajusti kas jame vyksta, jaučiasi ir pamažu atrasti būdą jausti geriau. Bendradarbiaujame su vaiko psichologu, kitais sveikatos priežiūros specialistai ir būtinai įtraukiame visą šeimą.

ATSILIEPIMAI

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

NERINGA VASILIAUSKAITĖ Rugilės ir Liepos mama

Savo abi dukras drąsiai patikiu Dovilės rankoms - nes jos daro stebuklus. Pažintis su vaikų masažuotoja - virtusi draugyste ir didele pagalba mano vaikams. Rekomenduoju iš visos širdies.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

JUDITA JUKNELĖ
Bazilės, Auktumos, Jogailos, Dantės mama

Masažuotoja Dovilė 150 procentų viršija lūkesčius. Jaučia vaiką, moka sukurti stėbėtinai jaukią atmosferą, spinduliuoja švelnumu ir gera energija. Pamačiusi rezultatus neabejoju vaikų masažo nauda.
Vaikų masažas mūsų šeimoje vertinamas kaip labai svarbi vaikų sveikatos ir gerovės užtikrinimo priemonė.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

ANDRIUS STEPANKEVIČIUS
Roko ir Urtės tėtis

Esu labai atsakingas tėtis ir medikų šeimos atstovas, todėl renkuosi tik tai, kas iš tiesų veikia. Noriu rekomenduoti vaikų masažuotoją Dovilę kaip labai profesionalią, išmanančią savo sritį bei vaikų psichologiją.
Mano vaikai visada su malonumu laukia masažo. Ačiū.

Rezervuoti apsilankymą