Susipažinkime

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

Dovilė Bartkutė - mickuvienė

Mano atsakomybė


Su vaikais kalbuosi prisilietimo kalba. Šis bendravimas nepasiklysta vertime, vertinimuose ar nesusipratimuose. Tai pirmoji mūsų visų kalba. Kalba, kuri gydo.
Ankstyvoje vaikystėje buvau mažas žmogus, aibę laiko leidžiantis kineziterapijos salėse, baseine ir ant masažuotojų stalo. Po daugiau negu 12 metų patirties dirbant jogos mokytoja, išpildžiau savo svajonę ir atsakomybę - padaryti geriau ir šilčiau. Mano kelias - masažo/prisilietimo terapija vaikams ir paskaitos tėvams.

Mano patirtys


Esu fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistė., licencijuota pagal LR SAM reikalavimus. Lietuvos Masažuotojų Asociacijos narė. Viena iš dviejų Tarptautinės Kūdikių Masažo Asociacijos akredituotų mokytojų Lietuvoje. Pediatrinio masažo lyderės "Liddle Kidz Foundation" absolventė. Somatinės Terapijos Instituto akredituota kūdikių ir vaikų masažuotoja. "Associated Bodywork and Massage Proffesionals" organizacijos narė. ITEC 3 lygio tarptautinio sportinio masažo diplomantė.
Taip pat esu grupinių sveikatingumo mankštų instruktorė, turinti 12 metų patirtį jogos bei jogos terapijos mokymuose.
Mokausi nuolatos. Praktikoje taikau atsineštas ir įgytas žinias tiek Lietuvoje, tiek įdomiausiuose pasaulio kampeliuose.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

Mano vaikų ir kūdikių masažas


Remiuosi naujais ir pagrįstais moksliniais metodais, todėl mažyliams galiu suteikti iš tiesų veikiančią pagalbą, o šeimoms - užtikrintumą, kad esate ten, kur vyksta pokyčiai.
Mano darbo su vaikais pamatas - poveikis vegetacinei nervų sistemai. keturios sienos: sensorinės sistemos lavinimas , judamojo atramos aparato funkcijų gerinimas, žaidimas ir šeimos įsitraukimas.
Kalbu tik tikrais pažadais, todėl mano kabinete neišgirsite frazių "pataisyti", "perdaryti", "išgydyti" ir nepamatysite atsainaus trynimo, maigymo, tapšnojimo dėl tapšnojimo.
Mes žaidžiame, dainuojame, daug juokiamės, išmokstame pažinti kūną ir jo pojūčius, palengva pratinamės prie prisilietimo, mokomės mankštos, ergonomikos. Masažas vyksta abipusiu sutarimu ir invidualiai parinktas vaikui pagal gydytojo rekomendacijas ir esamas indikacijas.
Specialių poreikių vaikams sesijos pritaikytos esamiems sutrikimams pagal gydytojo rekomendacijas.

Kuo mes tikime

MOKSLU IR NAUJAUSIAIS TYRIMAIS

Dirbame remdamiesi tik tais metodais, kurie šiai dienai tyrimų duomenimis atspindi geriausius rezultatus. Daugiau sužinosite Straipsnių skiltyje.

MAŽAS ŽMOGUS YRA DIDELIS

Abipusė pagarba, atjauta ir pasitikėjimas - taip bendraujame su šeimomis ir su vaikais. Taip mes auginame ir mylime savo vaikus.

POKYČIAMS REIKIA LAIKO

Kantrybė, nuoseklumas ir atsidavimas daro stebuklus. Mes jais tikime ir matome kasdien. Mažyliai gyvena stebuklais!

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje
Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje
Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje
Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

ŠEIMA VEIKIA IŠVIEN

Šviesiausi pokyčiai vyksta įsitraukus visai šeimai. Todėl prisilietimas nesibaigia masažo kabinetu, visus įrankius perduodame šeimai veikti kartu.

ATSILIEPIMAI

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

NERINGA VASILIAUSKAITĖ Rugilės ir Liepos mama

Savo abi dukras drąsiai patikiu Dovilės rankoms - nes jos daro stebuklus. Pažintis su vaikų masažuotoja - virtusi draugyste ir didele pagalba mano vaikams. Rekomenduoju iš visos širdies.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

JUDITA JUKNELĖ
Bazilės, Auktumos, Jogailos, Dantės mama

Masažuotoja Dovilė 150 procentų viršija lūkesčius. Jaučia vaiką, moka sukurti stėbėtinai jaukią atmosferą, spinduliuoja švelnumu ir gera energija. Pamačiusi rezultatus neabejoju vaikų masažo nauda.
Vaikų masažas mūsų šeimoje vertinamas kaip labai svarbi vaikų sveikatos ir gerovės užtikrinimo priemonė.

Vaikų Masažas Vilniuje Kūdikių Masažas VIlniuje

ANDRIUS STEPANKEVIČIUS
Roko ir Urtės tėtis

Esu labai atsakingas tėtis ir medikų šeimos atstovas, todėl renkuosi tik tai, kas iš tiesų veikia. Noriu rekomenduoti vaikų masažuotoją Dovilę kaip labai profesionalią, išmanančią savo sritį bei vaikų psichologiją.
Mano vaikai visada su malonumu laukia masažo. Ačiū.

REZERVUOTI APSILANKYMĄ